Leonora Jakupi shfaqet me shumë stil rrugëve të Prishtinës

Prishtinë | 13 Jan 2021 | 15:21 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi, e ka nisur qetë Vitin e Ri 2021.

Megjithëse nuk është shumë aktive sa i përket prurjeve të reja muzikore, Leonora po tregohet aktive për fansat përmes rrjeteve sociale.

Së fundmi, ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa fotografi të reja, të realizuara gjatë një shëtitje të saj rrugëve të Prishtinës.

Këngëtarja duket mjaft me stil e veshur me nuancat e stinës së dimrit, ndërsa aksesorët si kapelja dhe syzet janë të pashmangshme.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme