Leonora si qikë e re në Instagram (Foto)

Prishtinë | 15 Sht 2017 | 16:10 | Nga

Këngëtarja Leonora Jakupi ka arritur të qëndrojë gjatë në skenë, më shumë falë zërit të saj.

Megjithëse, jo rrallë herë ajo tërheq vëmendjen dhe me dukjen e saj. Por, natyrisht duke e ruajtur nivelin e saj prej artisteje, duke mos e tepruar me zhveshje.

Kështu në Instagram ka publikuar fotografi në të cilat duket mjaft tërheqëse, me xhinse dhe këmishë pink.

Nuk po mungojnë as komplimentet e ndjekësve të saj, duke e cilësuar si “një qikë e re” e komplimente tjera.

https://www.instagram.com/p/BWDUPMNAY7e/?hl=en&taken-by=leonorajakupi

https://www.instagram.com/p/BUAIP5WA93p/?hl=en&taken-by=leonorajakupi

https://www.instagram.com/p/BWLbW27gu0K/?hl=en&taken-by=leonorajakupi

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme