Lidhja e parë në Big Brother VIP? Fifi i qëndron te krevati Granitit

Prishtinë | 09 Tet 2021 | 12:15 | Nga Ekonomia Online

Lidhja e parë në Big Brother Albania Vip duket në horizont.

Fifi dhe Graniti duken shumë të afërt me njëri-tjetrin. Afrimiteti i tyre ka nisur që para dy ditëve por mbrëmë ata u ndanë nga grupi i banorëve të tjerë dhe shkuan në dhomën e gjumit.

Në dhomën e gjumit, Fifi qëndroi te krevati i Granitit duke diskutuar për shumë ngjarje që kanë ndodhur në këto ditë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Afrimiteti mes tyre duket edhe në fotot e mëposhtme.


Fjalë Kryesore:

Të ngjashme