Linda Hakaj: Nuk po mundem të zë as termine në ambasada, se sot isha ik prej këtij vendi

Prishtinë | 10 Tet 2021 | 16:32 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja shqiptare, Linda Hakaj, prej vitesh ka zënë një vend të veçantë në estradë.

Artistja, e cila tanimë numëron një karrierë të bujshme profesionale, po ashtu është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjete sociale.

jo së fundmi ka bërë një postim në rrjete sociale, gjegjësisht Facebook, përmes të cilit shprehet e irrituar për situatën në Kosovë.

Ky është shkrimi i plotë i këngëtares (pa ndërhyrje):
“Rritet çmimi i energjise

Rritet çmimi i naftës

Rritet çmimi i artikujve esencial ushqimor

Rritet çmimi i mbijeteses……………. etj etj etj

Ora policore , po…….

Me punu nuk ke mundesi……..

Diaspora se ka obligim me na mbajt gjithe jeten…….

Denime kaaaah te sillesh……..

As termine ne ambasada nuk po ka mundesi me me caktu se jane blloku faqet kreeejt

( SE SOT KISHA SHKU PREJ KETIJ VENDI)

qe fort e du, e me dhem shpirti çdo dite e ma shume

!!Mos komentoni najsen palidhje se sot baaash keq jam tu i perjetu keto çka po ndodhin keto ditet e fundit.

Kthjelluni ju qe premtuat neper fushata e qe po premtoni”.

Të ngjashme