Linda Halimi josh me pozat nga Xhamajka

Prishtinë | 24 Jan 2020 | 16:37 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja, e cila jeton në Amerikë, Linda Halimi, arrin të marrë vëmendjen e ndjekësve të shumtë në rrjetet sociale, përmes fotografive që i shpërndan në profilet e saja.

Duke qenë një prej yjeve që e ka bërë transformimin më të madh në figurën e saj trupore, publikimi i imazheve me bikini josh interesimin e të gjithëve.

Për më shumë, ajo është nënë e një vajze, mirëpo kjo nuk vërehet aspak në fizikun e saj.

Ndryshe, këngëtarja e njohur nga Kosova qe më shumë se një dekadë jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ajo është e martuar me Davon Edwards, i cili dikur ishte reper që njihej me nofkën “Big D” dhe janë prindër të një vajze, ndërsa së fundmi janë duke menduar që të zhvendosen për të jetuar në Xhamajka.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme