Lindsay Lohan e ngacmon Ariana Granden

Prishtinë | 29 Nën 2018 | 09:02 | Nga Ekonomia Online

Ariana Grande dhe Lindsay Lohan janë dy prej yjeve më të përfolura të botës së industrisë së artistëve.

Këngëtarja Grande ka publikuar ditë më parë një pjesë të videos së këngës, “Than u, next”, i cili i dedikohet ish-partnerëve.

Por, duket se videoja e këngës nuk është edhe aq origjinale sa mendohet pasi që shihet se është frymëzuar nga filmi, “Mean Girls”, ku Lindsay Lohan ka qenë protagonistja kryesore si aktore.

Lohan ka zgjedhur përmes llogarisë personale në Instagram ta ngacmon Arianen.

“Nuk është asnjë Lindsay Lohan si e vërteta Lindsay Lohan, por jam shumë e llastuar nga pëlqimi që ka Ariana Grande për ‘Mean Girls”, ka shkruar ajo.

Ndërkohë, Ariana nuk ka bërë asnjë koment për këtë çështje. Të gjithë fansat e saj janë në pritje të klipit muzikor që mori vëmendje të madhe, sidomos pas vdekjes së ish-të dashurit Mac Millerit dhe ndarjes nga i fejuari, Pete Davidson, të cilët i përmend në këngë.

View this post on Instagram

you’re like really pretty

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

https://www.instagram.com/p/BqsKBIFBjyZ/

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme