Lopez vihet në siklet nga djali, mami vishu

Prishtinë | 03 Mar 2017 | 17:49 | Nga

Djali i Jennifer Lopezit, Maxi, i ka dhënë asaj një këshillë që e ka habitur këngëtaren.

E ftuar ditën e djeshme në emisionin “Build Series”, Jenniferi ka zbukuar se djali i kishte thënë të vishte më shumë pantallona.

“Mami, pse nuk vesh pantallona në shfaqje? Duhet të veshësh më shpesh pantallona”, i kishte thënë ai.

Përgjigja e Jenniferit ishte: “Zemër mami është një shoëgirl”.

Jenniferi ka dy fëmijë, Maxin dhe Emman të cilët janë binjakë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme