Loredana kujton babanë e ndjerë

Prishtinë | 13 Gus 2019 | 17:53 | Nga Ekonomia Online

Loredana Zefi përmes një imazhi kujtoi babanë e ndjerë.

Loredana Zefi muaj më parë humbi babain e saj, e kjo padyshim se ishte goditje e rëndë për të, shkruan lajmi.net.

Reperja kohë pas kohe e kujton atë përmes disa imazheve në rrjete sociale, si dhe i dedikon fjalë prekëse.

Së fundi, ajo postoi një fotografi, të cilën e kishte realizuar kur ishte fëmijë, ku shfaqet krahë babait.

Për ndryshe, “Eiskalt” titullohet projekti i fundit nga Loredana, këngë kjo në duet me Mozzikun.

Të ngjashme