Loredana shtatzënë për herë të dytë?

Prishtinë | 22 Jan 2021 | 16:14 | Nga Ekonomia Online

Disa faqe të fansave të Loredanës kanë postuar një foto të saj, duke menduar sërish se Loredana është shtatzënë.

Në disa foto dhe video të publikuara nga vet këngëtarja, ajo shihet me barkun e rrumbullakosur e kështu kanë nisur dyshimet për një shtatzëni të dytë.

Madje, në nëntor qarkulluan lajme të tilla për një shtatzëni të mundshme por se në fund rezultoi të ishin thjesht thashetheme.

Pas dokumentarit, Mozzik publikoi në Instagram dy ciftet e famshëm, Bonnie & Clyde dhe Romeo & Juliet, më të cilët ka indetifikuar marrëdhënien e tyre të dashurisë me Loredanën.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme