Lori Hoxha: Ja si reagojnë njerëzit kur iu tregoj se jam shqiptare

Prishtinë | 12 Dhj 2019 | 19:39 | Nga Ekonomia Online

Blogerja dhe trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha, prej kohësh është vendosur në Londër dhe jeton atje.

Ajo vazhdimisht, për të qëndruar pranë fansave, në Instagram, jep hapësirë të bëjnë pyetjet e tyre, për të.

Përmes opsionit “Ask me a question”, një nga fansat e ka pyetur sesi reagojnë te universiteti ku studion, kur u tregon se është shqiptare.

“Oh këndshëm, ku bie ky vend?”, ka qenë përgjigja që ka dhënë Lori. Pra, Shqipëria ende nuk është një vend aq i njohur në botë.

Të ngjashme