Lori Hoxha tejkalon limitet, provon sportin e rrezikshëm (Foto)

Prishtinë | 12 Kor 2017 | 16:15 | Nga

Lori Hoxha mund të quhet  pa frikë një prej personazheve më të dashura të medias dhe rrjeteve sociale,  duke u shpallur si mbretëresha e Instagramit. Blogerja e njohur, trashëgimtare e Top Channel, njihet për stilin dhe sharmin e saj, por jo vetëm.

Në vitin 2014 ajo habiti të gjithë me pasionin e saj për kërcimin duke fituar çmimin e madh të spektaklit të suksesshëm.

Por, përtej këtyre pasioneve Lori ka treguar se është shpirt i lirë dhe gjithmonë në kërkim të aventurave të reja.

Bukuroshja Hoxha ka sfiduar veten duke u hedhur me parashutë nga pika e Llogarasë duke lënë pa fjalë të gjithë ndjekësit.

lorela3lorela2lorela1

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme