Madonna dhe vajza e saj: Viti 2018 ne jemi gati!

Prishtinë | 01 Jan 2018 | 18:26 | Nga

Vajza e Madonnës, Lourdes, ka postuar në Instagram një foto bashkë me të ëmën në natën e ndërrimit të viteve, por ajo që bie në sy janë sqetullat e saj.

Por teksa Lourdes shfaqet duke qeshur, duket se të ëmës nuk i pëlqen shumë kjo gjë.

“Ne jemi gati për ty 2018”, shkruan Madonna në mbishkrimin e fotos.

Një gjë që bie në sy janë sqetullat plot lesh të vajzës së Madonnës.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme