Luana: Diçka e madhe po vjen

Prishtinë | 27 Gus 2018 | 15:35 | Nga

Moderatorja Luana Vjollca ka qenë mjaft aktive gjatë kësaj vere përmes koncerteve të saj. Por, duket se projektet për të nuk kanë të ndalur.

Luana ka publikuar një video në rrjete sociale në të cilën e shohim tërësisht të veshur më të bardha dhe ku paralajmëron diçka të madhe. “Nuk ka kohë as për të fjetur, diçka e madhe po vjen”, shkruan Luana krahas videos në rrjete sociale.

View this post on Instagram

There is no time to even sleep… Something Big Coming Soon ?

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme