Luana ka një mesazh për fansat këtë fillim javë

Prishtinë | 15 Qer 2021 | 09:03 | Nga Ekonomia Online

Prezantuesja dhe moderatorja është shfaqur me një mesazh sonte për fansat e saj në rrjetet sociale

Ajo është njëra prej vajzave më aktive në rrjetet sociale.

Luana Vjollca, jo vetëm që është aktive në Instagram, por ajo është aktive edhe me punë ku këtë vit është aktivizuar shumë, kurse shumë shpejt mund të sjell edhe një këngë të re.

“Paçi një javë të mbarë e plot më  punë”, ka shkruar ajo poshtë fotografisë, derisa tregon belin e holë të saj.

Të ngjashme