Luana për veten: “E veshur si lopë”

Prishtinë | 25 Jan 2019 | 13:28 | Nga Ekonomia Online

Luana Vjollca sot ka vendosur që t’i befasojë ndjekësit e saj të Instagramit duke pozuar ndryshe.

Prezantuesja nga Shqipëria “Rrugën e Kombit” e ka “parakaluar” e veshur me pizhame. Ajo ka ndaluar veturën anash kësaj rruge dhe i ka përshëndetur fansat duke ngritur dy gishta lartë.

“Kartolina ime e dimrit: Pizhama, Borë, Makinë e palarë. Uuu edhe unë e veshur si një lopë”, ka shkruar ajo tek përshkrimi i fotografisë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme