Luana Vjollca me të tjera imazhe gjatë pushimeve në Dubai

Prishtinë | 15 Shk 2021 | 09:41 | Nga Ekonomia Online

Ajo cilësohet si ndër prezantueset më të suksesshme deri më tani.

Bëhet fjalë për Luana Vjollcën, e cila përmes imazheve të ndryshme informon fansat rreth jetës dhe karrierës profesionale.

Postimet janë shtuar edhe më shumë, pasi bukuroshja bionde po shijon pushimet në vendin e mrekullueshëm në Dubai.

Në një postim në rrjetin social Instagram, Luana ka sjell imazhe nga afër, ndërsa vihet në pah gjoksi i bujshëm.

Për shkak të syzeve me përmasa të mëdha, gjysma e fytyrës së saj është e mbuluar, teksa flokët i kishte të lira mbi supe.

Po ashtu, ajo ka vendosur që të ketë edhe disa eksperienca të reja atje, duke provuar ‘Sky Diving’.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme