Luana Vjollca merr poza atraktive dhe provokuese në garazhin e veturave

Prishtinë | 24 Shk 2021 | 17:27 | Nga Ekonomia Online

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me ndjekësit fotografi të ndryshme nga përditshmëria apo jeta profesionale.

Së fundmi, bukuroshja ka shijuar disa ditë të mira pushimi pas një angazhimi të ngjeshur në sezonin e kaluar të “Shiko kush luan”.

Luana, e cila ndiqet nga mbi dy milionë njerëz vetëm në rrjetin social Instagram, i befasoi fansat me disa fotografi të reja mjaft tërheqëse.

Ajo u shfaq duke pozuar në garazhin e veturave, ndërsa dukej mjaft atraktive e veshur me një kostum të zi të shkurtër.

Dekolteja e hapur, e cila i nxirrte pak në pah gjoksin atraktiv, i dha një pamje edhe më sensuale bukuroshes së ekranit të Top Channel.

Krahas angazhimeve në emision, Vjollca është herë pas here aktive edhe në muzikë, ndërsa nuk ka bërë të ditur nëse do të sjellë së shpejti për fansat e saj ndonjë projekt të ri muzikor.

Të ngjashme