Luana Vjollca poston foto me bikini, bllokohet rrjeti

Prishtinë | 11 Kor 2018 | 16:25 | Nga

Luana Vjollca është një nga vajzat më seksi të showbizit shqiptar.

Këtë fakt bukuroshja e tregon në çdo dalje të saj, teksa ekspozon hiret e saj.

Në publikimin e saj më të fundit ajo ka ekspozuar trupin e formuar mjaft bukur, me bikini.

“Më nevojitej ky pushim marrëzisht” shkruan Luana.

E postimi i saj në faqen në Instagram, në vetëm dy orë është pëlqyer nga më shumë se 47 mijë veta dhe ka marrë qindra komente, shumica pozitive.

View this post on Instagram

Trully needed this break.

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme