Luana Vjollca shfaqet plot stil

Prishtinë | 18 Shk 2017 | 23:08 | Nga

Bukuroshja shqiptare, Luana Vjollca, ka pozuar para objektivit të fotografit Artan Korenica.

Ajo ka publikuar në profilin e saj në Intagram një fotografi në të cilën shfaqet me syze dhe një kapele të zezë.

Ndërsa në foto të tjera, ajo pozon me të motrën, Marinën, të cilën e ka quajtur “gjysma ime”.

View this post on Instagram

Gjysma Ime.

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

View this post on Instagram

VJOLLCA!

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

View this post on Instagram

Ice L ?

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme