Luana Vjollca: Unë jam Kylie Jenner e Shqipërisë (FOTO)

Prishtinë | 10 Maj 2020 | 10:55 | Nga Ekonomia Online

U desh vetëm një “provokim” i vogël që Luana Vjollca të tregonte publikisht se cfarë mendimi ka për veten.

Kur aktori dhe regjisori amerikan Eric Tabach, u cili po fiton famë si YouTuber falë komunikimit në Instagram me personazhe të njohur nga cdo shtet i botës komunikoi me të, moderatorja nuk u tregua aspak “modeste”.

Kylie Jenner, motra e Kim Kardashian, është një ndër femrat më të famshme në botë, edhe pse s’ka bërë asgjë në jetë.

Ajo madje, është bërë miliardere, edhe pse është vetëm 22 vjeç. Nuk e dimë pse Luana e ka konsideruar veten si Kylie, se ka aq para sa ajo, apo që s’bën asgjë në jetë.

Të ngjashme