Lumi B feston ditëlindjen, bashkëshortja i publikon fotografinë më të bukur!

Prishtinë | 09 Gus 2017 | 09:14 | Nga

Reperi Lumi B feston sot ditëlindjen.

Është pikërisht bashkëshortja e tij e cila ka bërë të ditur një gjë të tillë. Kjo e fundit e ka quajtur atë “Mbreti im” dhe i ka publikuar një ndër fotografitë më të këndshme të tij, bashkë me djalin kur ai ishte foshnje, transmeton Indeksonline.

Ndryshe Lumi B është duke shijuar sukseset e tij fantastike nga lansimi i shumë këngëve.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme