Madonna si rrallë herë prezanton familjen: Për herë të parë shfaqet motra e saj

Prishtinë | 07 Qer 2021 | 15:30 | Nga Ekonomia Online

Mbretëresha e muzikës pop, Madonna si rrallë herë ka folur për familjen e saj. Ajo ka dy motra dhe tre vëllezër, dhe arsyeja pse foli dhe postoi për ta është shumë prekëse.


Motra e saj nga njëri prind tani është 78 vjeç dhe ka qenë kujdestare shtëpie për një kohë të gjatë, dhe ajo shihej herë pas here, por rrallë fotografohen së bashku. Mirëpo këngëtarja postoi një video në profilin e “Instagram” me fotografi të përbashkëta ku mund të shihet e gjithë familja.

Arsyeja e mbledhjes së tyre ishte babai i tyre.

“Babai im u rrit si emigrant në Shtetet e Bashkuara dhe mbijetoi shumë trauma, por gjithmonë duke punuar shumë për atë që ka. Ai më mësoi rëndësinë e punës së madhe dhe fitimit në jetë. Unë jam shumë mirënjohës. Është e veçantë për mua të festoja ditëlindjen tuaj të 90’të me ju dhe fëmijët e mi,” shkroi Madonna në përshkrim.

Ndryshe, ajo është komentuar shumë për lidhjen e saj me mashkull shumë vite më të ri, dhe sidomos kishte marrë shumë kritika për ndërhyrjet e saja të shumta në trup, të cilat shumica i konsideronin të panevojshme.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme