Majk dhe Yll Limani publikojnë sot këngën e re

Prishtinë | 17 Sht 2018 | 12:47 | Nga

Dy këngëtarët e mirënjohur Majk dhe Yll Limani kanë paralajmëruar në rrjetet e tyre sociale, Instagram për këngën e tyre më të re “Krejt ti fala”.

Kjo këngë sipas pritet të publikohet sot me fillim të orës 18:00 me videoklip, njofton Klan Kosova.

Për këtë video është përkujdesur kompania Imagine Films.

https://www.instagram.com/p/BnyVeMPhma6/?utm_source=ig_embed

 

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme