Majkut i shkon në studio djali, surprizohet live në emision

Prishtinë | 14 Qer 2021 | 11:35 | Nga Ekonomia Online

Reperi i njohur Majk, është surprizuar në emision me praninë e djalit të tij Roanit, teksa po fliste për të.

Në emsionin “E diela vlenë” në ATV, Majk është pyetur për lidhjen me djalin e tij dhe ai ka thënë se përkushohet tejet shumë ndaj Roanit.

“Është ndjenjë e veçantë lidhja babë e birë, e se di është hala fillimi edhe mundona me qenë shumë i përkushtuar ndaj tij. Mundona me ja plotësu çdo dëshirë, po nganjëherë them mos po bëjë gabim, marrë këshilla edhe prej babës tem, po Roani është shumë i dashtun. Fëmij i urtë”, është shprehur ai, transmeton Express Rozë.

I pyetur nëse Roani ka talent për muzikë, ai ka thënë se në fillim ka dëgjuar muzikë por tani nuk e pëlqen. Tutje, Majk ka shtuar se nuk dëshiron t’ia imponojë muzikën apo gjërat e tjera djalit të tij.Reklamë

“Në fillim kur shkojsha me marrë në çerdhe, dëgjojke muzikë në makinë e mua. Kështu që e ndjen muzikën, e përcjellë ritmin me kokë. Po kohëve të fundit më thotë ndale muzikën se s’po du me dëgju”, është shprehur ai, e pikërisht në këto momente në studio ka hyrë Roani.

Me ç’rast Majk është surprizuar mjaftë shumë.

Shihni videon:

https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=550387436122253

Të ngjashme