Majlinda përshëndet fansat me një foto hot nga plazhi

Prishtinë | 08 Gus 2019 | 18:14 | Nga Ekonomia Online

Majlinda Zeka është njëra nga modelet e cila shpesh bëhet pjesë e medieve rozë.

Dhe shpesh herë në fokus, është jeta e saj private sidomos pjesa e lidhjes me reperin Majk pasi që dyshja kanë edhe një djalë – Roanin.

Majlinda është aktive në rrjete sociale ku ndan postime të shumta me ndjekësit e saj.

Së fundi modelja, ka postuar një foto mahnitëse ku duket për mrekulli dhe në top formë.

View this post on Instagram

I followed my heart and it led me to the beach.. 🌊

A post shared by MR⚜️ (@majlindazeka1) on

View this post on Instagram

2

A post shared by MR⚜️ (@majlindazeka1) on

Të ngjashme