Margot Robbie lë në hije nusen

Prishtinë | 16 Maj 2017 | 12:51 | Nga

Jemi mësuar që ta shohim në qendër të vëmendjes, megjithatë Margot Robbie kësaj radhe është parë në rolin dytësore, si shoqëruese e nuses.

Robbie ishte pjesë e dasmës së shoqes së saj të ngushtë në Hawaii.

Dasma ishte organizuar në një kishë të vogël në ishullin Kauai.

Ajo kishte të veshur një fustan ngjyrë të gjelbër pastel, dhe përplot lule, përderisa flokët i kishte bërë gërshetë.

Margot Robbie At A Friend's Wedding In Kaui

Image result for Margot Robbie

Support act: The actress's pal Julia Koenig got married on the island of Kauai

Ethereal: Margot looked gorgeous in a floral print dress with lace trim

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme