Mariah Carey takohet me John Travoltan

Prishtinë | 03 Shk 2019 | 16:27 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja e famshme, Mariah Carey, mbrëmë ka performuar në gala mbrëmjen e Austria’s Glock Horse Performance Center , vend ky i cili është në pronësi të prodhuesit të armëve Gaston Glock.

Në këtë vend i ftuar ishte edhe John Travolta, i cili shkrepi një fotografi së bashku me Mariahn.

‘Glock këtë vit ishte një shpërthim dhe kështu ishte edhe Mariah performanca! “, tha Travolta për performancën e këngëtares.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme