Marina Vjollca befason me veshjen (Video)

Prishtinë | 17 Dhj 2017 | 22:31 | Nga

Ajo lakohet shumë për bukurinë dhe format e saj, ndërsa në çdo dalje na befason. Bëhet fjalë për moderatoren Marina Vjollca, e cila tashmë drejton spektaklin “C’est la vie”.

Në një kohë kur ishim mësuar se moderatorja zgjidhte për veshjet ngjyrat e errëta, sot na ka befasuar.

Marina ka zgjedhur ngjyrat e çelta për të dalë para publikut këtë herë, ndërsa mban veshur një minifund të bardhë dhe një bluzë rozë e çelët, që vërtetë i shkojnë. Juve si ju duket Marina?

View this post on Instagram

Ja nisem?

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

View this post on Instagram

Sonte ora 20:05 #cestlavie

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme