Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin vëmendje me paraqitjen derisa udhëtojnë në Milano

Prishtinë | 22 Shk 2021 | 09:40 | Nga Ekonomia Online

Çifti i njohur i estradës shqiptare, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi, janë tejet të dashur për audiencën e gjera.

Ata në rrjete sociale mundohen që të mbajnë të azhurnuar me mijëra fansa, të cilët e përkrahin vazhdimisht.

Ndërkaq, Marina në një postim në Instagram tashmë ka publikuar imazhe derisa shihej duke udhëtuar në Milano.

Fillimisht ajo solli pamje nga aeroplani, teksa që të dy shiheshin me maska mbrojtëse, për shkak të pandemisë globale.

Postimin e dytë që mori Marina u komentua për të mira, pasi ishte e veshur me një robdishan.

Tutje kujtojmë se çifti janë mjaft të dashur, derisa edhe udhëtimet e shpeshta janë mëse normale për ta.

Të ngjashme