Marina Vjollca shfaqet me shumë stil në imazhet e reja

Prishtinë | 20 Jan 2021 | 15:20 | Nga Ekonomia Online

Prezantuesja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale.

Ajo është çdo ditë aktive në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundmi, Marina ka publikuar për fansat e saj në Instagram disa fotografi të reja, ku është shfaqur mjaft tërheqëse.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme