Martin Garrix i jep fund lidhjes me të dashurën Charelle!

Prishtinë | 20 Nën 2019 | 09:20 | Nga Ekonomia Online

Martin Garrix, mund të jetë në krye të listave me performancë të jashtëzakonshme të muzikës elektronike dhe të vallëzimit, por fatkeqësisht me jetën e dashurisë ende qëndron larg!

Kjo pasi Garrix, raportohet se tani është ndarë nga e dashura e tij Charelle, njofton Klan Kosova.

Të dy, të cilët shpesh ishin parë të parë gjatë një marrëdhënieje të fortë dhe të dashur, kanë vendosur që gjërat t’i përfundojnë në emër të dashurisë.

Sipas Dj të njohur holandez, ata kanë vendosur të ndajnë rrugët e tyre pasi “dashuria do të thotë të dëshirosh më të mirën për personin që e doni’’.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme