Martohen Jennifer Lawrence dhe Cooke Maroney

Prishtinë | 20 Tet 2019 | 11:29 | Nga Ekonomia Online

Jennifer Lawrence dhe Cooke Maroney tanimë zyrtarisht janë burrë dhe grua.

Aktorja 29-vjeçare fituese e Oskarit kishte veshur një fustan Dior ndërsa u martua me drejtorin e Galerisë së Arteve, 34-vjeçar, njofton People.

Të porsamartuarit më pas mbajtën një pritje për 150 të ftuarit e tyre përfshirë, Adele, Cameron Diaz dhe Emma Stone – në Belcourt of Newport në Newport, në ishujt Rhode.

Mysafirët mund të shiheshin duke u përzier në oborrin e kështjellës luksoze, por gjoja të përhumbur në ishujt Rhode, teksa kishin zgjedhur veshje mjaft të bukura.

Lawrence, e veshur me fustanin e saj të bardhë Dior, duket se i është bashkuar miqve dhe familjes së saj jashtë.

Dhëndri, dukej i mprehtë në një kostum elegant, dhe burrat e tij më të mirë ishin ndër të parët që arritën në vendin e ngjarjes në mes të sigurisë e cila përfshinte roje të shumta përreth e kontrolle të njëpasnjëshme.

Ndryshe, martesa e dyshes së famshme vjen tetë muaj pas propozimit të martesës./telegraf

Të ngjashme