“Më çoi me pushime dhe më mbylli”, modelja shqiptare trondit me rrëfimin

Prishtinë | 19 Qer 2021 | 14:48 | Nga Ekonomia Online

Modelja shqiptare e ka treguar rrëfimin tronditës.

Modelja e njohur shqiptare, Erjola Doci, e ka treguar një eksperiencë personale me të dashurin e saj, shkruan atvlive.tv.

Ajo tha se verën e kaluar ka qenë në një lidhje dhe kur kanë shkuar me pushime, ish-partneri e ka kufizuar, duke mos e lënë të dalë dhe të argëtohet.

“Varet se si janë partnerët. Se tani mu kujtua një eksperiencë personale. Jam shumë e lumtur që këtë verë do t’i kaloj pushimet single se verën që shkoi të gjitha shoqet e mia dilnin bënin qejf kurse unë rrija e mbyllur në çarçaf. S’janë të gjithë mendje hapur ka persona që s’ta japin lirinë”, tha ajo.

Të ngjashme