Me kë dhe kur po fejohet Gent Fatali?

Prishtinë | 13 Pri 2021 | 15:22 | Nga Ekonomia Online

Reperi Gent Fatali, ka kohë që e ka zyrtarizuar lidhjen e tij me vajzën e quajtur Rozafa, e cila jeton jashtë Kosovës.

Emisioni ‘SHOW TIME’ nga burime të afërta me çiftin mëson se ata tashmë lidhjen e tyre po e çojnë në një stad tjetër, shkruan Reporteri.net.

Genti dhe Rozafa kanë nisur përgatitjet për ceremoninë e fejesës.

E kur do të ndodhë ajo, mund ta kuptoni në videon e mëposhtme.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme