Me këtë imazh modelja ruse nuk i lë ven imagjinatës

Prishtinë | 23 Gus 2019 | 10:54 | Nga Ekonomia Online

Anastasiya Kvitko po vazhdon të joshë ndjekësit me imazhet e saj.

Anastasiya Kvitko është një nga modelet më të njohura në botën e shoubizit ndërkombëtar, dhe famën më të madhe e arriti falë ekspozimit të formave trupore, shkruan lajmi.net

Siç jemi mësuar modelja edhe këtë herë ndau një video në Instagram ku thekson gjoksin ‘bombastik’ në një veshje transparente, imazh ky që bëri mijëra fansa të komentojnë.

Kvitko tani numëron mbi 10 milion ndjekës në Instagram nga të cilët shpesh herë vihet në krahasime me yllin televiziv Kim Kardashian. 

Të ngjashme