Me një imazh të realizuar gjatë dasmës së tyre, Afrona i dedikon fjalë të ëmbla Bleros

Prishtinë | 20 Qer 2021 | 14:47 | Nga Ekonomia Online

Afrona Dika dhe Blero Muharremi janë ndër çiftet më të dashura për audiencën e gjerë.

Dyshja nuk hezitojnë asnjëherë të shpërndajnë informacione rreth jetës së tyre, drejtuar kështu fansave.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja bionde ka zgjedhur që të mahnit ndjekësit.

Ajo kishte publikuar një imazh të realizuar gjatë dasmës, teksa dedikoi fjalë për bashkëshortin.

“Bota ime je ti”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Dyshja përndryshe vazhdojnë të jetojnë të ndarë, pasi modelja ka karrierën në Zvicër kurse artisti në Kosovë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme