Me një kostum të ngushtë sportiv, Rita Ora thekson linjat trupore teksa shijon qëndrimin në Los Angeles

Prishtinë | 20 Shk 2020 | 18:53 | Nga Ekonomia Online

Ajo e ka kaluar pjesën më të madhe të vitit 2020 deri më tani duke shijuar diellin e njomë në Kaliforni.

Këngëtarja Rita Ora u shfaq në Instagram të mërkurën për të treguar pamjen e saj tërheqëse gjatë qëndrimit në Los Angeles, shkruan Daily Mail

Këngëtarja e hitit “Girls”, 29 vjeçe shfaqi linjat e saj të tonifikuara në një kostum me shirita bardhyë e zi dhe një yll të qëndisur prej ari mbi të.

Rita e kombinoi dukjen e saj me një sërë aksesorësh prej ari.

Krijuesja hit “For You” tregoi flokët e saj bjonde në një model të thyer me një kapele bejsbolli në kokë të New York Yankees.

Rita po ashtu kishte vënë një palë syze dielli të bardha dhe një makijazh të lehtë, që e bënin të dukeshin edhe më tërheqëse.

Kjo paraqitje e saj vjen vetëm pak kohë pasi Ora u shfaq me sytjena transparent në Instagram, duke treguar vijën e saj trupore.

Rita Ora përndryshe pak javë më parë iu nënshtruar ndërhyrjes kirurgjike për heqjen e bajameve, e cila rezultoi me sukses. 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme