Më të mirat e People’s Choice Awards

Prishtinë | 12 Nën 2018 | 19:09 | Nga Ekonomia Online

Organizimi “People’s Choice Awards” është mbajtur që nga vitet e 70’ta dhe si çdo organizim për ndarjen e çmimeve shfaqen më të mirët e modës, gjithashtu edhe dështimet.

Para natës special yjet, si Rita Ora e cila performoi këtë natë, bëjnë parakalimin e tyre në tepihun e kuq.

Nga artistët pritet që të kenë dukje në trend, dhe rroba e aksesorë nga brendet më të njohura botërore.

Natyrisht që më të mirat e modës i shohim në tepihun e kuq dhe shpesh inspirohemi edhe për dukjet tona.

Më poshtë ju sjellim më të mirat e “People’s Choice Awards” të këtij viti.

Victoria Beckham

Mila Kunis

Busy Phillips

People's Choice Awards 2018 - Arrivals

Camila Mendes

Kat Graham

Susan Kalechie Watson

Amber Stevens Wes

Shay Mitchell

Betty Gilpin

Nikki and Brie Bella

Të ngjashme