Megan Fox fejohet me Machine Gun Kelly ‘pinë gjakun e njëri-tjetrit’ pas propozimit me unazën 300 mijë euroshe

Prishtinë | 13 Jan 2022 | 19:01 | Nga Ekonomia Online

Megan Fox dhe Machine Gun Kelly janë fejuar zyrtarisht pas një viti e gjysmë lidhjeje.

Aktorja 35-vjeçare e bëri njoftimin të mërkurën duke shpërndarë një video të propozimit të tyre intim me ndjekësit e saj në Instagram, duke cituar se ai ka ndodhur të martën, më 11 janar, shkruan DailyMail.

Fox vuri në dukje në mbishkrimin e gjatë të postimit të saj se ajo dhe muzikanti 31-vjeçar ‘pinë gjakun e njëri-tjetrit’ për të festuar këtë rast, i cili u zhvillua jashtë Spa Botánico në plazhin Ritz-Carlton Dorado në Porto Rico.

Pamjet tregojnë Kellyn duke u ulur në një gju në një vend të veçantë për çiftin, ndërsa Fox qëndronte e tronditur me duart mbi gojë.

Ajo, përfundimisht, ra në gjunjë dhe lejoi muzikantin t’i vendoste unazën e fejesës në gishtin e saj. Më pas zogjtë e dashuruar mbërthyen krahët e tyre rreth njëri-tjetrit dhe u puthën.

“Në korrik të vitit 2020 ne u ulëm nën këtë pemë. Ne kërkuam magji. Ne ishim të pavëmendshëm për dhimbjen që do të përballonim së bashku në një periudhë kaq të shkurtër, të furishme kohore”, filloi shkrimin e saj Megan, e cila për herë të parë u lidh me Kellyn në maj të vitit 2020.

Ajo vazhdoi: “Pa vetëdije për punën dhe sakrificat që lidhja do të kërkonte nga ne, por e dehur nga dashuria. Dhe karma”.

“Disi një vit e gjysmë më vonë, pasi kishin ecur nëpër ferr së bashku dhe duke qeshur më shumë se sa e kisha imagjinuar ndonjëherë, ai më kërkoi të martohesha me të”, shkroi aktorja amerikane.

“Dhe ashtu si në çdo jetë para kësaj, dhe si në çdo jetë që do ta pasojë, thashë po”.

“…dhe pastaj i kemi pirë gjakun njëri-tjetrit 1.11.22”, ka përfunduar aktorja.

Suitat në hotelin luksoz ku dyshja po kalojnë këto ditë pushimi, fillojnë nga 2,300 dollarë (2000 euro) në natë për muajin janar ku përshkruhet si “një vend i çudirave për mirëqenien, duke reflektuar një vizion të përbashkët për të krijuar një përvojë transformuese mirëqenieje të mbushur me fuqinë shëruese të natyrës”.

Të ngjashme