Melinda Ademi së shpejti me prurje muzikore, shfaqet nga një studio muzikore

Prishtinë | 20 Qer 2021 | 11:53 | Nga Ekonomia Online

Rep-artistja e njohur, Melinda Ademi, është duke pasur sukses të madh me prurjet e reja muzikore.

Ajo në rrjete sociale është mjaft aktive, teksa publikon imazhe nga jeta dhe karriera profesionale.

Pas një periudhë që u shkëput nga Instagrami, bukuroshja ka zgjedhur që të kthehet edhe më fuqishëm.

Në një postim të fundit reperja është parë në një studio muzikore, duke bërë të ditur se së shpejti do të lansojë këngë të re.

Nuk i dihet ende ndonjë detaj shtesë, por që Melinda padyshim që po punon në projektet e reja.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme