Melisa befason me dashurinë për Tean

Prishtinë | 03 Maj 2021 | 15:27 | Nga Ekonomia Online

Dyshja këtë javë bën publike lidhje e tyre.

Melisa dhe Andi lansuan një projekt muzikor së bashku i cili vulosi raportin  e tyre, shkruan lajmi.net.

Çifti përveç dyshimeve nga të tjerët ata shkëmbyen një puthje në videoklip duke pranuar publikisht se janë më shumë se miq.

Ndërkohë, në anën tjetër Tea është pyetur nga ndjekësit se a ka qenë në dijeni për lidhjen e Andit me Melisën.

Ajo i ka bërë tag kësaj të fundit derisa Melisa është përgjigjur duke thënë se Tea ka qenë e informuar.

“E dinte, dhe gjithmonë na ka mbështetur. Nuk e kuptoj pse doni të na përçani, kur nuk do ekzistojë kurrë një përçarje, gjithmonë na ka mbështetur, ne duhemi, duhemi shumë”, ka thënë Melisa.

https://www.gazetaexpress.com/wp-content/uploads/2021/05/melisalleshi111_73654377_2925229417748278_5382868092624833196_n.mp4

Të ngjashme