Mevlani lanson duetin “Gurbet” me Sabianin

Prishtinë | 29 Jan 2021 | 19:01 | Nga Ekonomia Online

Konkurrenti i ‘Përputhen’, Mevlan Shaba sapo ka publikuar projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net.

“Gurbet”, titullohet kënga e re e Mevlanit, e cila erdhi në bashkëpunim me Sabianin, e shoqëruar edhe me klip.

ër tekstin e këngës u kujdes Petro Xhori, muzikën e bëri Petro Xhori dhe Sabiani, mix/masterin Xhulio Milloshi.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re nga Mevlani dhe Sabiani, videoklipi i së cilës u punua nga MaxProduction.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme