Michelle Obama bën befasinë më të bukur në Grammy

during the 61st Annual GRAMMY Awards at Staples Center on February 10, 2019 in Los Angeles, California.
Prishtinë | 11 Shk 2019 | 13:35 | Nga Ekonomia Online

Ceremoninë e Grammy Awards 2019 e hapi Alicia Keys si nikoqire dhe solli edhe disa mysafirë speciale për monologun hyrës: Michelle Obama, Lady Gaga, Jennifer Lopez dhe Jada Pinkett Smith.

Secila prej tyre mori mikrofonin për të ndarë mendimin e tyre se çka kupton muzika për ato, njofton Klan Kosova.

“ Muzika gjithmonë më ka ndihmuar të tregoj historinë time”, tha Obama.

“Muzika na ndihmon të ndajmë vetën me të tjerët, dinjitetin tonë, dhimbjet tona, shpresat tona, gëzimet tona … Muzika na tregon se gjithçka ka rëndësi”.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme