Michelle Sander përgatitet për verën, “çmend” ndjekësit me pozat e fundit

Prishtinë | 27 Maj 2020 | 18:29 | Nga Ekonomia Online

Mishel Sander njihet për format e saj të përkryera, të cilat nuk nguron që shpesh t’i shfaqë edhe në rrjetet sociale, ku numri i ndjekësve është i madh.

Modelja u bë më e njohur për të gjitha për shkak të lidhjes që kishte me ish-sulmuesin e Milanit, Andrea Petanja, nga i cili tashmë është ndarë.

Mishel tashmë ka filluar përgatitjet për verën, teksa ka nxjerrë edhe njëherë në pah linjat e saj perfekte.

Modelja superseksi, ka postuar disa fotot së fundmi në rrjetet sociale, ku ekspozon turpin e saj dhe ka lënë “gojë hapur” ndjekësit e saj.

View this post on Instagram

🌞 #autoscatto

A post shared by MICHELLE SANDER (@miisander) on

View this post on Instagram

brumm brumm 💨

A post shared by MICHELLE SANDER (@miisander) on

View this post on Instagram

🌻🌞

A post shared by MICHELLE SANDER (@miisander) on

View this post on Instagram

A post shared by MICHELLE SANDER (@miisander) on

View this post on Instagram

j’adore. 🌒

A post shared by MICHELLE SANDER (@miisander) on

Të ngjashme