Mihrije Braha nuk ndalet, prapë provokon (Foto)

Prishtinë | 06 Gus 2017 | 13:45 | Nga

Mihrije Braha aktualisht ndodhet për pushime.

Nga ana e saj asnjëherë nuk kanë munguar dhe nuk mungojnë pozat seksi, shkruan Indeksonline.

Ajo përsëri ka realizuar një foto me bikini, duke treguar në këtë mënyrë se ndjehet mirë me linjat e saj trupore.

Ajo është njëra ndër këngëtaret e pakta që nuk e njeh moshën!

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme