Mila Kunis së shpejti do të jetë pjesë e filmit “The Luckiest Girl” në Netflix

Prishtinë | 23 Shk 2021 | 12:04 | Nga Ekonomia Online

Mila Kunis së shpejti do të jetë ‘para dhe mbrapa’ kamerave për filmi më të ri.

“The Luckiest Girl Alive” titullohet filmi, për të cilin ajo do të jetë aktore, por edhe do të punojë në produksion, shkruan Daily Mail.

Prodhimtaria do të jetë nga libri i Jessica Knoll, i publikuar në vitin 2015, ndërsa me të njëjtin arriti të jetë ‘Neë York Times best seller’.

Kunis do të luajë në rolin e Ani FaNelli, që përshkruan një vajzë nga New York-u që ka dëshirë t’i ketë të gjitha.

Jeta e Ani do të ndryshojë, pasi regjisori i filmit do ta detyrojë atë të tregojë një pjesë të errët të jetës.

Ndërkaq, për regjinë do të kujdeset Knoll së bashku me Mike Barker, ndërsa në ekip përfshihen edhe Lisa Sterbakov, Shayne Fiske Goldner dhe Steve Hutensky.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme