Miliarderi britanik la gruan për dashnoren braziliane (Foto)

Prishtinë | 06 Tet 2016 | 16:12 | Nga

68-vjeçari ka lënë gruan e tij 67-vjeçare Jacqui për një modele braziliane 33 vjet më të re.
Caring dhe modela Patricia Mondinni, 35 vjeç, janë takuar disa herë por tashmë kanë vendosur të jetojnë bashkë në një vilë 32 milionë paund.

Bashkëshortja e tij ka nisur betejën gjyqësore duke kërkuar 350 milionë paund nga pasuria e tij.

Me shumë gjasa ajo do të fitojë gjyqin duke u bërë kështu një ndër divorcet më të shtrenjta në histori.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme