Miliarderja më e re në botë publikon fotografi nudo për ditëlindje

Prishtinë | 11 Gus 2019 | 14:43 | Nga Ekonomia Online

Kylie Jenner sot feston ditëlindjen e 22-të dhe pas shumë dhuratave të pranuara ajo ka vendosur që t’i surprizoj ndjekësit me një fotografi.

Vajza e vogël e familjes Jenner ka publikuar një fotografi në Instagram ku shihet e zhveshur duke mbuluar gjoksin me duar ndërsa në trupin e saj i ka vendosur disa shenja të dollarëve.

Kujtojmë se Kylie është në lidhje dashurie me reperin Travis Scott qe disa vite dhe kanë edhe një vajzë të quajtur Stormi, përkundër kësaj çifti ende nuk janë duke menduar për një martesë.
Vajza e vogël e familjes Jenner ka publikuar një fotografi në Instagram ku shihet e zhveshur duke mbuluar gjoksin me duar ndërsa në trupin e saj i ka vendosur disa shenja të dollarëve.Fjalë Kryesore:

Të ngjashme