Mimoza Shkodra na prezanton me tezen, qenka këngëtare dhe s’e paskemi ditur

Prishtinë | 13 Dhj 2018 | 12:14 | Nga Ekonomia Online

Mimoza Shkodra këtë vit ka qenë një nga emrat më të lakuar në media rozë.

Fejesa e saj, më pas ndarja nga Seldi ka bërë që ajo të komentohet jashtëzakonisht shumë.

Këngëtarja kosovare është rikthyer ditëve të fundit me projekte muzikore e postime në rrjete sociale.

Së fundmi ajo ka postuar një fotografi, ku shfaqet me tezen e saj, Emine Hasimi, të cilën të gjithë e mbajmë mend me hitin e saj “Do t’këndojë për një djalë nga Kosova”.

Siç duket talentin e saj, Mimoza e ka të trashëguar.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme