Miranda Kerr, e mrekullueshme për Wonderbra

Prishtinë | 01 Tet 2016 | 22:21 | Nga
Ajo është e zonja në fushata dh sfilata. Dhe Miranda Kerr e tregon këtë sërish për fushatën e re të “Wonderbra”.

Ajo ka treguar trupin e saj prej klasi, teksa ka pozuar në të brendshme.

33-vjeçarja sikur flirton me kamerën për fotot e saj të fundit me gjigantin e veshjeve intime.

Miranda përfaqëson këtë markë të famshme që prej vitit 2014 dhe fushata e fundit e saj dëshmon se ajo vazhdon të jetë sërish në krye si modele.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme